Menu
http://pneumat-turbo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide1gk-is-433.pnglink

PNEUMAT - TURBO

http://pneumat-turbo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide2gk-is-433.pnglink

PNEUMAT - TURBO

«
»

Strona Główna

  • Czytany 90127 razy

Regeneracja turbin, naprawa turbosprężarek.

Naprawą turbosprężarek zająłem się już w 2000 roku. Zdobyte przez kilkanaście lat doświadczenie, a przede wszystkim praktyka pozwoliły mi na wybudowanie własnego zaplecza i otworzenie w 2011 roku własnej firmy.

Zasady istnienia mojego zakładu są proste: MG 6714

  • jakość;

  • jakość;

  • jakość, co wiąże się z zadowoleniem klienta.

W ostatnich latach można zauważyć na rynku motoryzacyjnym dużo nowo powstałych firm zajmujących się naprawą turbosprężarek. Spowodowane jest to ciągłym wzrostem pojazdów z turbodoładowaniem jak również jak się niektórym wydaje łatwym, dodatkowym zarobkiem. Nie ma nic bardziej złudnego. Jest faktem, że mając odpowiedni sprzęt naprawa turbosprężarki wydaje się prosta. Jednak najważniejszym jest stwierdzenie powodu jej uszkodzenia. Współpracując z kilkudziesięcioma warsztatami samochodowymi oferuję Państwu specjalistyczną naprawę turbosprężarek, elementów pneumatyki hamulcowej, sprężarek wraz z doradztwem technicznym. Firma działa w pełni wyposażonym zapleczu warsztatowym.

Prowadząc swoją firmę już po kliku miesiącach wzbudziłem zainteresowanie producenta urządzeń do naprawy turbosprężarek firmy CIMAT. Swoją jakością i profesjonalizmem uzyskałem miano warsztatu przez nich polecanego.

Zapraszam do współpracy użytkowników pojazdów, warsztatów, właścicieli firm transportowych.

Z poważaniewm
mgr inż. Wojciech Hajnce 

 

Powrót na górę